Ekobim - Alt Menüler
Bayi Girişi | Müşteri Girişi  
         
       
EKOBİM - Menüler
 
  • EKOBİM RESTAURANT ADİSYON PROGRAMLARI
   


  Ekobim Restaurant - Adisyon Programı :
  Ekobim Restaurant - Adisyon Programı cafe, fast-food, pastane, restaurant, tatil köyü, otel, bar, sosyal tesis gibi masa ve adisyon sistemi ile çalışan büyük-küçük her ölçekteki işletmenin rahatlıkla kullanabildiği ve ihtiyaçlarını karşılayabildiği bir programdır. İşletmenizin işleyişini daha verimli hale getirmeniz için tasarlanmıştır. Siparişlerin alınmasından faturalandırılmasına, satın almadan günlük hasılatların ve maliyetlerin takibine kadar bir çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.
  Ekobim Restaurant - Adisyon Programının işleyişi ;
  Ekobim Satış Noktası Sistemleri; Sipariş, satış, ürün hazırlama, hesap, adisyon, ödeme, stok maliyet takibi ve detaylı raporlamalar ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek elden çözebilecek çok sağlam bir yapıya sahiptir. Daha çok masaya daha az sayıda personel ile hızlı ve kaliteli hizmet verebilmenizi sağlar.
  Müşterilerinizin siparişlerini hızlı ve hatasız olarak sisteme girebilirsiniz. Müşteri siparişlerini el terminali, dokunmatik ekran yada tabletlerden girdiğiniz anda mutfaktaki yazıcılardan aynı anda otomatik olarak çıkar. Böylelikle mutfak personeli ile garsonlar arasında müşteri siparişlerini yanlış anlama durumları sona ermiş olur. Yanlış anlaşılan siparişleri engelleyerek, hem zaman kaybının önüne geçer hem de stok sarfiyatını ortadan kaldırırsınız. Mutfakta hazırlanan siparişler, masalara hızlı ve hatasız olarak dağıtılır. Satışı yapılan ürünler, stoklardan otomatik olarak düşer. Ürünleri gruplandırabilir, ürünler arasında en çok satılanlar/ en az satılanlar gibi ayrıntılı istatistik raporları alabilirsiniz. Resimli menüler ile dokunmatik ekran, el terminali, tablet ile satış yapabilirsiniz. Daha önceden kaydı açılmış carilerin adisyonlarına anında fatura kesebilirsiniz. Muhasebe entegrasyonu ile cari hesap takibi yapabilirsiniz,
  Şimdi indirin hemen kullanmaya başlayın...

  Ekobim Restaurant Programının özellikleri ve işinize sağlayacağı avantajlar :

  Ekobim Restaurant Programı, Dokunmatik ekran özelliklerine uygun şık ve pratik bir menü tasarımına sahiptir. Dokunmatik ekran, el terminali, tablet v.b. mobil cihazlar ile müşteri masalarından hızlı bir şekilde sipariş alarak ilgili birimlere aktarabilirsiniz.

  İşletmenizde bulunan ürünlerin resimlerini kolaylıkla sisteme ekleyip çıkartabilirsiniz .
  Dokunmatik ekran tasarımı ile, kasada sipariş alma ve tahsilat işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilir, satış sonrası adisyon çıktıları alabilirsiniz.

  Kolay ulaşılabilir noktalara koyacağınız dokunmatik ekranlı terminaller sayesinde, garsonun kendi siparişini kendisinin girmesini sağlar, servisin daha hızlı yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  Ekobim Restaurant programı ile sipariş ve adisyon sisteminiz hızlanır.
  Personelleriniz daha verimli çalışır.
  Hizmet kaliteniz ve müşteri memnuniyetiniz artar.

  Ekobim Restaurant Programı, barkod okuma özelliği ile bir market otomasyonu seviyesinde de çalışabilir. Barkodlu terazilerle hazırlanan gramajlı ürünlerle beraber ve perakende sektöründe sıkça kullanılan uluslararası standartlarda ki barkodlarla çalışır. Bu sayede barkodu okutur okutmaz, sipariş listesine aktarılır.

  Açık Hesap Takibi Yapabilirsiniz.
  Sürekli müşterileriniz için açık hesap takibi yapabilirsiniz.

  Dört Dörtlük Stok Takibi Yapabilirsiniz.
  Üretim reçeteleri oluşturarak ürettiğiniz yemeklerin ayrıntılı stok takibini yapabilirsiniz. Satışı yapılan ürünler, stoklardan otomatik olarak düşer.
  Üretim reçeteleri oluşturarak ürettiğiniz yemeklerin üretim/stok detay takibini yapabilirsiniz.
  Ayrıntılı stok takibi sayesinde işletmenizin tüm giriş-çıkışlarını kontrol altına alabilir, etkin stok-maliyet-üretim kontrolü yapabilir ve böylece işletmenizin karlılığını yükseltebilirsiniz.
  İşletmeniz ile ilgili bütün stok, maliyet ve karlılık raporlarını anında görebilirsiniz. Belirlenen kritik stok seviyeleri ile stoğunuzdaki ihtiyacı yada fazlalığı görebilir ve buna göre stok yönetimini sağlayabilirsiniz.

  Stok Kayıplarına Artık Son.
  Sipariş alma ve siparişin mutfağa iletilmesi sırasında personeller arasındaki yanlış anlaşılmaların önüne geçerek yanlış sipariş oluşturulmasını ve bu sebeplede oluşacak stok kayıplarının önüne geçebilirsiniz. Stok ve kaynak planlaması yapmanızı sağlayarak gereksiz giderlerin oluşmasını engelleyebilirsiniz.

  Müşterilerinize Özel Siparişler Alabilirsiniz.

  Sipariş edilen ürün ile ilgili açıklama bilgileri (az pişmiş, limonlu, buzlu v.b.) girebilir, bu bilgilerin seçmeli menü olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.
  Müşterilerin özel istekleri (acılı, tuzsuz, soslu, az pişmiş…) eksiksiz ve yanlış anlaşılmalara yer vermeyecek şekilde mutfak birimlerine iletilir.

  Tüm Süreçleri Takip Edebilirsiniz.
  Müşteriden siparişin alınmasından, kasada hesabın ödenmesine kadar tüm süreçleri takip edebilirsiniz.
  Mekan, masa yerleşimi ile kendi iş yerinizi görsel olarak tanıtabilir, ürün menüleri, hazır paneller ile satışlarınızı hızlandırıp hatalarınızı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

  Yerleşim Planınızı İstediğiniz Gibi Tasarlayabilirsiniz.
  İşletmenizin tüm salon, bahçe, bar, kafeterya vb. gibi mekanlarını tanımlayabilir, krokilerini yükleyerek masa ve yerleşim planlarını görsel olarak ekranda tasarlayabilirsiniz. Her garsonu belirli masalar için yetkilendirerek garson bazında masa durumlarını izleyebilirsiniz. Masa numarası ve garson bilgisini aynı ekranda görebilirsiniz.

  Masa Durumunu Ayrıntılı Olarak Takip Edebilirsiniz.
  Masaları boş, dolu, rezervli, diğer olarak gruplandırabilirsiniz. Rezervasyon alabilir, rezervasyon işlemini menülü yada menüsüz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Masa durumlarını otomatik renklendirme özelliği sayesinde görsel olarak kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
  Bahçeli veya katlı işletmelerde, her bölümün ve her masanın günlük, haftalık, aylık veya istenilen tarihler arasındaki satış raporlarını alabilir ve bu bölümlerin performanslarını karşılaştırabilirsiniz.
  İşletmenizin yerleşik düzenine göre masa dizaynı yapabilir, sınırsız sayıda masa tanımlayabilirsiniz.
  Masa durumlarını izleyebilir, yeni sipariş girebilir, hesap alabilir, sürükle bırak yöntemi ile masa ayırma ve birleştirme işlemi yapabilirsiniz.

  Masaları Birleştirebilirsiniz.
  EkobimRestaurant Programı ile sürükle bırak yöntemi ile masa ayırma ve masa birleştirme işlemlerini ayrıca masa değiştirme, garson değiştirme işlemlerini bir kaç tuşa basarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Tahsilatlarınızı İstediğiniz Şekilde Yapabilirsiniz.
  Kasanızdaki Nakit, Dolar, Euro, Kredi Kartı, Yemek Çeki (yemek çeki çeşitleri) tahsilatlarınızı ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

  Müşteri Kartları ile Özel Fiyat Uygulamaları Yapabilirsiniz.
  Menü, seçmeli menü uygulamaları ile kendi özel menülerinizi oluşturabilirsiniz. Özel müşterilerinize müşteri kartları verebilir, yine bu müşterilerinize özel fiyat uygulamaları yapabilirsiniz.

  Fiş Tasarımlarınızı İstediğiniz Gibi Yapabilirsiniz.
  Ekobim Restaurant Programı ile, çıktı alacağınız adisyon fişi, sipariş fişi, fatura, dekont…gibi tüm belgeleri istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

  Paket Servisi Takibi Yapabilirsiniz.
  Telefon ile sipariş alan ve seri satış yapan işletmeler için çok kullanışlıdır. Paket servislerde Caller İD (arayan numara) özelliği sayesinde işletmeyi arayan müşterinin tüm bilgileri hiçbir tuşa dokunmadan ekrana gelir. Kaydı olmayan bir müşteri için ise; Yeni Müşteri Kartı açabilirsiniz.

  Barkod kullanarak yada kullanmadan, ana yemekler, aperatifler, burger, deniz ürünleri gibi bir çok farklı kategoriler oluşturarak bu kategoriler içine ürünler ekleyebilirsiniz. Hızlı satış tuşlarını kullanarak seri satışlar yapabilir, her satış sonunda teslimat fişi ve yazarkasa fişlerinin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir kolaylığa sahiptir. Bilgisayar bilgisi zayıf olan birisi tarafından çok kısa bir zaman içinde kullanılmaya başlanabilecek kadar kolay kullanıma sahiptir. Eleman ve kasiyerlerin programa erişim yetkilerini belirleyerek programda sadece sizin belirleyeceğiniz bölümlere erişmelerini sağlayabilirsiniz.

  Muhasebe İle Entegrasyon Sağlayabilirsiniz.
  İşletmeniz ile ilgili adisyon işlemlerinin yanında, muhasebe modülleri ile hesaplarınızın muhasebeleştirme işlemlerinide gerçekleştirebilirsiniz. Fatura kesmek, kasa takibi, stok takibi, cari hesap takibi, çek/senet işlemleri… gibi muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  Günlük-aylık ciroları ayrıntılı olarak raporlar, kasanızı takip edebilirsiniz, kasadaki kaçak ve eksiklerin önüne geçersiniz. Ayrıca kasada biriken nakit, kredi kartı, yemek fişi, dolar… gibi hesapları tek tıklamayla ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
  Müşteri hesaplarının borç-alacak durumunu listeleyerek, programı aynı zamanda Cari Takip Programı gibi kullanabilirsiniz. İşletme içinde yaptığınız masrafları, personel avans, maaş ödemelerini, işyeri giderleri gibi kalemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  Müşteri Memnuniyetinizi Artırın.
  Hizmet kalitenizi yükselterek, müşterilerinizin işletmenize karşı güvenini arttırırsınız.

  Zincir Restaurantlarınızı Tek Bir Merkezden Yönetin.
  Yurt İçi / Yurt Dışı tüm şubelerinizi, internet bağlantısı ile merkezden yönetebilirsiniz.
  İstediğiniz yerden, istediğiniz şubenize erişerek, tüm kayıtlara ulaşabilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
  İşletmenize gitmeden, internetin olduğu heryerden istediğiniz zaman şubelerinize bağlanarak, işletmenizin stok durumunu, cari ekstreleri, kar/zarar raporlarını, kasa defterini, gelir/giderleri ve birçok raporu izleyebilirsiniz.


  Çoklu Dil Desteği;
  Çoklu dil desteği özelliği ile farklı ülkelerde bulunan işletmelerinizi tek yapıda birleştirebilir, tüm operasyonları eş zamanlı olarak yürütebilirsiniz.

  Ücretsiz Reklam Verebilirsiniz.
  Müşterilerinize iletmek istediğiniz duyuru, bilgi, kampanya ve sloganlarınızı fişlere yazdırabilir, direk müşterinin eline verdiğiniz fişler ile firma ve ürünleriniz ile ilgili etkili bir reklam çalışması yapabilirsiniz.

  Sıfır Hata İle Çalışırsınız.
  Dokunmatik ekran yada tabletlerden girilen siparişler ayı anda mutfağa iletilir. Mutfak personeli ile garsonlar arasındaki yanlış anlaşılmalar tamamen ortadan kalkar, yanlış stok takibi dönemi sona erer, aynı zamanda hesap alma işlemi sırasındaki hata yapma ihtimalide sıfıra iner.


  Karlılık Analizleri Yapabilir, Karlılığınızı Yükseltebilirsiniz.
  Herhangi bir ürün sattığınızda elde ettiğiniz karı programda anında görebilirsiniz. Kar oranınızı günlük olarak takip edebilir, yönetim ile ilgili kararlarınızı doğru ve yerinde verebilirsiniz. Karlılık raporlarınızı istediğiniz tarih aralıklarına göre alabilirsiniz.
  Daha çok masaya daha az sayıda personel ile hızlı ve kaliteli hizmet verirsiniz. Böylelikle sıfır hata ile çalışan işletmenizin karlılık oranı artacak, müşteri memnuniyetiniz sürekli olacaktır.

  Kolay Kullanım Avantajını Yaşayın.
  Kasiyerler ve servis elemanları tarafından kullanılan satış ekranımız, hiç bilgisayar bilgisi olmayanlar tarafından bile birkaç dakika içinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dokunmatik ekranda çalışan görsel özelliği sayesinde, kolay kullanıma sahip olan Ekobim Restaurant Programına personeliniz kısa zamanda adapte olacaktır.

  Kullanıcı Yetki Tanımlaması İle Kayıtlarınız Güven Altında.
  Kullanıcı yetkilendirme sistemi sayesinde, eleman ve kasiyerlerin programa erişim yetkilerini belirleyerek programın sadece sizin belirleyebileceğiniz bölümlerine erişmelerini sağlayabilirsiniz. Her personel için yapabileceği işleri ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.

  Ayrıntılı Raporlar Alabilirsiniz.
  Yönetici raporları ile günlük, haftalık, aylık istediğiniz tarih aralıklarına göre ayrıntılı kar / zarar raporları alabilir, iş süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yöneticiler için stratejik araçlar sunar. İşletmeniz ile ilgili geçmişe dönük tüm adisyon, cari, stok, kasa, kar/zarar, maliyet raporları…v.b ayrıntılı raporlar alarak, işletmenizi detaylı olarak kontrol edebilirsiniz.

  SMS Gönderebilirsiniz.
  Tüm müşterilerinize, özel günlerinde, bayramlarda, promosyon günlerinizde, kampanya duyurularınızda toplu mesaj gönderebilirsiniz. Kısa zamanda, çok kişiye ulaşarak etkili ve ucuz bir reklam yapmış olursunuz.
  Şimdi indirin hemen kullanmaya başlayın...

  Ekobim Adisyon Sunum Dokümanı için burayı tıklayın...
  Ekobim Adisyon broşürünü indirmek için tıklayın...

   

  Etiketler: adisyon programı, Restaurant programı, muhasebe programı, Genel Muhasebe Programı, Ön Muhasebe Programı, mali müşavir programı, Çek / Senet Takibi, Banka takip programı, Satış Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Cari Hesap Yönetimi, Stok Yönetimi, stok takip programı, Personel ve Bordrolama, Amortisman İşlemleri, Krediler, Bütçe takip programı, Teminatlar, Kur Farkları, Barkod Entegrasyonu, Kalite Kontrol Entegrasyonu, Malzeme İhtiyaç Planlama MRP, Üretim Takibi, Maliyet Yönetimi, İthalat Modülü, İhracat Modülü, İşletme Bakım Yönetim Sistemi, ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması), MRP (MAlzeme Ihtiyaç Planlaması), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), B2B - B2C - Mobil Uygulamalar, Randevu ve iş takip programı, Taksitli/Kredili Satış Programı, Üye Takip Programı, Barkod Programı, Databank Programı, Depo Yönetim Sistemi, Depo Programı, Kantin, Yemekhane Yönetim Sistemi, Mobil Saha Satış Otomasyonu, Doğalgaz Programı, ücretsiz muhasebe programı, cari hesap takip programı, stok takip programı, muhasebe ders notları, ön muhasebe, muhasebe nedir, muhasebe dersi, sektörel program, personel takip programı, personel programı, caller id programı, gelen aramayı gösteren program, büfe programı, su tüp programı

    sunum, video